Over Ons
Wij zijn Lotte en Jonina, de founders van Lots of Joy. Twee vriendinnen, beide met een voorliefde voor interieur en mode. We besloten onze krachten te bundelen en samen iets unieks te realiseren. Prachtige producten samenbrengen en deze een platform geven, door samen een online webshop te starten waar elke vrouw blij van wordt.
Gedreven door onze nieuwsgierigheid en ambitie zijn we aan het begin van 2024 aan deze reis begonnen. We zijn toegewijd om stijlvolle en sfeervolle producten aan te bieden. De vakantie-vibes zijn het hele jaar voelbaar in de collectie van Lots of Joy.
Onze kracht ligt in onze personal touch.
Wij zien er persoonlijk op toe dat jij een fijne shopervaring bij ons hebt. Onze collectie bestaat uit woon-en lifestyle producten, waarvan het creatieve proces volledig in eigen huis wordt ontwikkeld. Van inkoop tot verkoop, en alles daar tussenin. We maken zelf de productfoto’s en pakken jouw bestelling zorgvuldig voor je in. We leren tijdens iedere stap van onze reis en laten ons inspireren door jouw behoeften en wensen.
We find joy in our journey!
Liefs, Lotte & Jonina